У Полтаві найкращі волонтери вивчають поглиблений курс першої допомоги

З 27 по 30 липня в Полтаві Товариство Червоного Хреста України за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста проводить навчання для найкращих волонтерів з 4 областей: Полтавської, Чернігівської, Кіровоградської та Сумської.

15 осіб з великих і малих міст, що раніше пройшли базовий курс з першої допомоги і які брали участь в навчаннях як помічники, вивчають поглиблений курс підготовки, а також методику викладання і навчання за курсом першої допомоги.

«Ми довго і ретельно відбирали кожного учасника, бо наші інструктори – це один з найцінніших елементів системи навчання населення навичкам надання першої допомоги. – зазначила Юлія Галаган, тренер Національного Комітету Товариства. – У Полтаві зібралася чудова група волонтерів Червоного Хреста і ми сподіваємося, що всі вони складуть іспит і отримають дипломи інструкторів з першої допомоги, а також будуть далі нести знання людям в своїх областях».

Навчання проводять тренер Сумської організації Олександр Гнібідов і Юлія Галаган.

Всі програми навчання Першої Допомоги сертифіковані глобальним референц-центром з першої допомоги (м. Париж), а дипломи мають міжнародний статус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *