YABC тренінг для студентів Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль

Волонтери Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели YABC тренінг для студентів

Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль

 

Youth as Agents of Behavioral Change (YABC – «Молодь як агенти поведінкових змін») цей курс був створений з ініціативи Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця з метою просування культури миру та ненасильства, залучення молоді до волонтерства. Він має на меті мотивацію молоді міняти себе і своє життя, стаючи рольовою   моделлю для оточуючих і тим самим змінюючи їх.

Ціллю тренінгу було зрозуміти на практиці, що таке активне слухання і вивчити ряд основних прийомів вербального та невербального спілкування для створення сприятливих умов активного слухання. Дізнатися про те, як світогляд, мислення і поведінка, а також як умови і загальна атмосфера сприяють активному слуханню, а як перешкоджають йому. Зрозуміти, що означає активне слухання для іншої людини, особливо з точки зору вербального і невербального спілкування.

Учасники навчання розвинули навички активного слухання для створення сприятливих умов, для викладу своїх думок та обміну думками з іншими людьми, задовольняючи, при цьому, їх очікування і потреби в розумінні. Такий підхід дозволить налагодити довірливі відносини, створити умови для саморефлексії і особистісної трансформації і, в результаті, відкриє ширші можливості для прийняття ефективних заходів по формуванню культури ненасильства і миру в співтоваристві.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *